Vitajte na stránkach spoločnosti SPPR

Aktuality

 • Konferencia eFOCUS 2014

  Úspešné ôsme pokračovanie výročnej konferencie Projektový manažment 2014 sa konalo 22.10.2014 v Bratislave, kde SPPR  participovalo ako hlavný odborný garant. Akciu v príjemnej atmosfére sprevádzala naša prezidentka Silvia Drahošová.

  Samotné trvanie konferencie až do večerných hodín napovedalo o veľmi sympatickej spoločnosti zúčastnených.

   

   
 • Poznáme víťaza súťaže Projekt roka 2014

  Najlepším projektom roka je Nová generácia CRM v Slovak Telekome

   

  Druhý ročník súťaže Projekt roka 2014, vyhlásený slovenskou Spoločnosťou pre projektové riadenie a PMI Slovakia Chapter v spolupráci s portálom efocus.sk, pozná svojho víťaza. Stal sa ním projekt Nová generácia riadenia vzťahov so zákazníkmi (CRM), implementovaný v Slovak Telekome, a.s.

   

  Čestné uznanie súťaže si odniesol projekt Rekonštrukcia a modernizácia sústavy centrálneho zásobovanie teplom, ktorý realizovala spoločnosť STEFE Martin.

  Tlačovú správu podujatia nájdete TU.

   
 • Webinár SPPR 2

  V poradí druhý bonusový webinár SPPR, ktorý sa bude konať v stredu 29.10.2014 o 10:30.Téma webinára je Success factors in program management a bude prezentovaný v Angličtine. Organizujeme ho v spolupráci so spoločnosťou NextLevel. Prezentovať bude pán Ernst Affolter.

   

  V prípade záujemu o informácie ako sa na webinár pripojiť, kontaktujte nás prosím na sppr@sppr.sk.

  Účasť na webinári je rovnako bezplatná a otvorená aj pre verejnosť, takže budeme radi, ak túto informáciu distribuujete aj svojim kolegom či známym, ktorých by téma mohla zaujímať.

   
 • Webinár SPPR 1

  Nenechajte si ujsť dvojbalenie októbrového webináru SPPR. Prvý bude na tému „Projektové riadenie najlepšie skúsenosti z praxe“. Termín webinára je ako obvykle - v posledný utorok v mesiaci, dňa 28. októbra 2014 od 13:00 do cca 14:30. Prezentovať budu Silvia Drahošová, prezidentka SPPR a Rudolf Christopher Takáč, člen výboru SPPR.
  Ak ste nedostali pozvánku a máte záujem o informácie ako sa na webinár pripojiť, kontaktujte nás prosím na sppr@sppr.sk.

  Účasť na webinári je bezplatná a otvorená aj pre verejnosť, takže budeme radi, ak túto informáciu distribuujete aj svojim kolegom či známym, ktorých by téma mohla zaujímať.

   
 • Ponuka práce v SIPR

  Slovenský inštitút projektového riadenia (SIPR) hľadá kandidáta/tku na obsadenie manažérskej pozície v procese certifikácie projektových manažérov podľa IPMA. Viac informácii o pozícií ako aj podmienky prijatia nájdete TU.

  Žiadosť  spolu s prílohami prosíme zaslať na adresu: president@sppr.sk

   

   
Archív aktualít

Prihlásenie

 21st Century projects
 
 
 
 

wc2015