Vitajte na stránkach spoločnosti SPPR

Aktuality

 • MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA SPPR - VÝZVA NA SPOLUPRÁCU

  Milí členovia SPPR a priatelia projektového riadenia, obraciame sa na Vás s výzvou na spoluprácu pri príprave a organizácii medzinárodnej konferencie v oblasti projektového riadenia. Táto výročná akcia SPPR sa uskutoční v druhom kvartáli roku 2015.

  HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV pre prípravu a organizáciu celej akcie - prihlasovanie a registrácia účastníkov, administrácia web stránky, výroba a tlač propagačných materiálov, príprava tlačových správ, komunikácia s partnermi a pod. Ako odmenu za Vašu spoluprácu Vám ponúkame voľný vstup na podujatie.

  V prípade záujmu neváhajte kontaktovať projektovú koordinátorku Alexandru Györiovú, email: sppr@sppr.sk, tel.č: 0911 257 180.

  Inicializačné stretnutie Organizačného výboru sa uskutoční v Bratislave, v stredu 27.8.2014 v spoločnosti CAPCO na Karadičovej ul. 8/A (CBC I) na 20. poschodí o 17:00, na ktoré Vás vrelo pozývame.

   
 • Odborný seminár Primavera

  Dovoľujeme si Vás pozvať na odborný seminár zameraný na nástroje na podporu projektového riadenia PRIMAVERA, na podporu BI ako aj na riadenie rizík v rámci portfólia produktov a nástrojov ORACLE, ktorý sa uskutoční v stredu 1.10.2014 v sídle spoločnosti ORACLE SLOVAKIA v Bratislave na Galvaniho ul. 17/A.

  Vstup na podujatie je voľný pre registrovaných účastníkov - kapacita je, ale obmedzená na max. 40 osôb. Z uvedeného dôvodu odporúčame sa registrovať čim skôr.

  Seminár vykonávajú experti českej spoločnosti Datacons, ktorá je autorizovaným partnerom pre SW PPM Oracle na Slovensku. Spoločnosť pre projektové riadenie (SPPR) je odborným a organizačným partnerom podujatia.

  Ďalšie detaily k podujatiu ako aj pokyny na registráciu nájdete v priloženej pozvánke TU

   
 • Národná certifikácia študentov VŠ

  Dňa 13. mája 2014 sa na Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave uskutočnilo pilotné kolo Národného certifikátu študentov, ktoré pripravuje SPPR v spolupráci s vysokými školami. Úvodného kola certifikácie sa zúčastnilo 6 študentov, ktorí boli všetci úspešní. Národný certifikát odovzdala osobne študentom riaditeľka výkonného útvaru SIPR Mgr. Jana Hurtová. Zároveň ich informovala o ďalších možnostiach vzdelávania v oblasti projektového riadenia.

   

   
 • Webinár SPPR

  Nenechajte si ujsť ďalší webinár SPPR na tému „Identita organizácie/firmy & Excelentné Projektové riadenie“. . Termín webinára je ako obvykle - v posledný utorok v mesiaci, dňa 24. júna 2014 od 11:00 do cca 12:00. Prezentovať bude Rudolf Christopher Takáč, člen výboru SPPR.
  Ak ste nedostali pozvánku a máte záujem o informácie ako sa na webinár pripojiť, kontaktujte nás prosím na sppr@sppr.sk.

  Účasť na webinári je bezplatná a otvorená aj pre verejnosť, takže budeme radi, ak túto informáciu distribuujete aj svojim kolegom či známym, ktorých by téma mohla zaujímať.


   
 • Prezentácie z MS Project

  Dňa 22.5.2014 sa v priestoroch spoločnosti Microsoft Slovensko uskutočnil seminár Efektívne riadenie projektov a Microsoft Project v roku 2014. Prezentácie z tohto stretnutia môžete nájsť TU.

   
Archív aktualít

Prihlásenie