Vitajte na stránkach spoločnosti SPPR

Aktuality

 • Efektívne riadenie projektov a Microsoft Project v roku 2014

  Vážený partner(ka),
  dovoľujeme si Vás pozvať na hisotircky prvý ročník stretnutia používateľov nástrojov na podporu projektového riadenia MS Project a MS Project Server nazvané Microsoft Project Slovakia 2014.
  Základná informácia
  Podujatie sa bude konať vo štvrtok, 22. mája od 08:30 hod. v sídle spoločnosti Microsoft Slovensko, Appolo Business Center II., na Plynárenskej ulici v Bratislave (seminárna miestnosť AZUR), predpokladané ukončenie o 15:00 hod.

   

  Viac informácií o podujatí nájdete TU.

   
 • HAPPYPROJECTS 14

  V dňoch 15.- 16. mája 2014 sa vo Viedni uskutoční medzinárodná konferencia HAPPYPROJECTS 14 One management. Tohto ročná téma je: One Management – Integrating Process, Project & Change Management. Registrácia a prípravy sú už v plnom prúde.

   

  Viac informácií o podujatí nájdete TU.

   
 • Výzva pre projektových manažérov: 2. ročník súťaže PROJEKT ROKA 2014

  Súťaž ,,Projekt roka" je jedným z prostriedkov, ktorými vyhlasovatelia súťaže SPPR a PMI Slovakia Chapter napĺňajú svoje poslanie podporovať profesionálny rozvoj projektového riadenia aj zvyšovaním kvalifikácie odborníkov a propagáciou skutočných profesionálov. Organizátorom je portál efocus.sk.


  Zapojte sa aj vy a prihláste svoj projekt do súťaže v čase: 01.04. - 30.06.2014! Viac info nájdete TU.

   
 • Nová kniha v knižnici: ISO 21500:2012 - Návod na projektové riadenie

  Do knižnice nám od marca pribudli dva výtlačky ISO normy 21500:2012 - Návod na projektové riadenie. Aktuálny zoznam dostupných titulov knižnice SPPR nájdete na našom webe v sekcii "KNIŽNICA".

   
 • Dokumenty k Valnému zhromaždeniu

  Vážený člen SPPR, dokumenty k Valnému zhromaždeniu sú k dispozícii v členskej časti webu - DOKUMENTY.  Pre prístup k dokumentom musíte byť prihlásený

   
Archív aktualít

Prihlásenie