Vitajte na stránkach spoločnosti SPPR

Vitajte na strankach SPPR 

21st Century projects

13. - 15. máj 2015, Bratislava

Early Bird prihlasovanie práve prebieha!

Aktuality

 • Pracovná sobota v SPPR

  7. februára 2015 doobeda sa uskutočnil workshop členov k stratégii SPPR na ďalšie obdobie.

  Boli diskutované súčasné aktivity SPPR z pohľadu ich prínosov, potrebných zdrojov, priority a smerovania do budúcnosti. Výsledky workshopu budú podkladom výboru pre zostavenie plánu činnosti. Zápis z workshopu je k dispozícii po prihlásení do členskej zóny TU.

  Ďakujeme všetkým zúčastneným, že si na túto dôležitú diskusiu našli čas v rámci svojho voľna.

   
 • REGISTRÁCIA na konferenciu "21st Century Projects"

  Využite výnimočnú príležitosť štartovacích cien a zúčastnite sa medzinárodnej konferencie projektového riadenia Projekty 21. storocia na Slovensku v dňoch 13.- 15. mája 2015! Registrácia je pre vás už otvorená!

  Zaujímaví hostia, fundovaní spíkri, sprievodné podujatia a možno príde aj ...

  Viac informácií o témach, programe, cenách či mieste konania nájdete priebežne aktualizované na: http://21centuryprojects.eu

   
 • Konferencia eFOCUS 2014

  Úspešné ôsme pokračovanie výročnej konferencie Projektový manažment 2014 sa konalo 22.10.2014 v Bratislave, kde SPPR  participovalo ako hlavný odborný garant. Akciu v príjemnej atmosfére sprevádzala naša prezidentka Silvia Drahošová.

  Samotné trvanie konferencie až do večerných hodín napovedalo o veľmi sympatickej spoločnosti zúčastnených.

   

   
 • Poznáme víťaza súťaže Projekt roka 2014

  Najlepším projektom roka je Nová generácia CRM v Slovak Telekome

   

  Druhý ročník súťaže Projekt roka 2014, vyhlásený slovenskou Spoločnosťou pre projektové riadenie a PMI Slovakia Chapter v spolupráci s portálom efocus.sk, pozná svojho víťaza. Stal sa ním projekt Nová generácia riadenia vzťahov so zákazníkmi (CRM), implementovaný v Slovak Telekome, a.s.

   

  Čestné uznanie súťaže si odniesol projekt Rekonštrukcia a modernizácia sústavy centrálneho zásobovanie teplom, ktorý realizovala spoločnosť STEFE Martin.

  Tlačovú správu podujatia nájdete TU.

   
 • Webinár SPPR 2

  V poradí druhý bonusový webinár SPPR, ktorý sa bude konať v stredu 29.10.2014 o 10:30.Téma webinára je Success factors in program management a bude prezentovaný v Angličtine. Organizujeme ho v spolupráci so spoločnosťou NextLevel. Prezentovať bude pán Ernst Affolter.

   

  V prípade záujemu o informácie ako sa na webinár pripojiť, kontaktujte nás prosím na sppr@sppr.sk.

  Účasť na webinári je rovnako bezplatná a otvorená aj pre verejnosť, takže budeme radi, ak túto informáciu distribuujete aj svojim kolegom či známym, ktorých by téma mohla zaujímať.

   
Archív aktualít

Prihlásenie

 
 
 
 

wc2015