Vitajte na stránkach spoločnosti SPPR

Aktuality

 • Ponuka práce v SIPR

  Slovenský inštitút projektového riadenia (SIPR) hľadá kandidáta/tku na obsadenie manažérskej pozície v procese certifikácie projektových manažérov podľa IPMA. Viac informácii o pozícií ako aj podmienky prijatia nájdete TU.

  Žiadosť  spolu s prílohami prosíme zaslať na adresu: president@sppr.sk

   

   
 • Odborný seminár SPPR

  Spoločnosť pre projektové riadenie (SPPR) pripravila pre záujemcov odborný workshop

  Projektové riadenie - najlepšie skúsenosti z praxe

  Workshop v rozsahu 2,5  hodiny Vám poskytne bezplatné konzultácie Vašich otázok/situácii pri riadení projektov.
  Konzultácie poskytnú certifikovaní odborníci na projektové riadenie s 15 ročnou praxou.
  Viac informácii o obsahu workshopu nájdete TU.

  Podujatím Vás budú sprevádzať Silvia Drahošová, prezidentka SPPR  a Rudolf Christopher Takáč, člen výboru SPPR.

  Kontaktná osoba: Alexandra Györiová, email: sppr@sppr.sk, tel.č: 0911 257 180.
  V emaile prosíme uviesť Vami zvolené mesto: Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov alebo Košice.

   
 • MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA SPPR - VÝZVA NA SPOLUPRÁCU

  Milí členovia SPPR a priatelia projektového riadenia, obraciame sa na Vás s výzvou na spoluprácu pri príprave a organizácii medzinárodnej konferencie v oblasti projektového riadenia. Táto výročná akcia SPPR sa uskutoční v druhom kvartáli roku 2015.

  HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV pre prípravu a organizáciu celej akcie - prihlasovanie a registrácia účastníkov, administrácia web stránky, výroba a tlač propagačných materiálov, príprava tlačových správ, komunikácia s partnermi a pod. Ako odmenu za Vašu spoluprácu Vám ponúkame voľný vstup na podujatie.

  V prípade záujmu neváhajte kontaktovať projektovú koordinátorku Alexandru Györiovú, email: sppr@sppr.sk, tel.č: 0911 257 180.

  Inicializačné stretnutie Organizačného výboru sa uskutoční v Bratislave, v stredu 27.8.2014 v spoločnosti CAPCO na Karadičovej ul. 8/A (CBC I) na 20. poschodí o 17:00, na ktoré Vás vrelo pozývame.

   
 • Odborný seminár Primavera

  Dovoľujeme si Vás pozvať na odborný seminár zameraný na nástroje na podporu projektového riadenia PRIMAVERA, na podporu BI ako aj na riadenie rizík v rámci portfólia produktov a nástrojov ORACLE, ktorý sa uskutoční v stredu 1.10.2014 v sídle spoločnosti ORACLE SLOVAKIA v Bratislave na Galvaniho ul. 17/A.

  Vstup na podujatie je voľný pre registrovaných účastníkov - kapacita je, ale obmedzená na max. 40 osôb. Z uvedeného dôvodu odporúčame sa registrovať čim skôr.

  Seminár vykonávajú experti českej spoločnosti Datacons, ktorá je autorizovaným partnerom pre SW PPM Oracle na Slovensku. Spoločnosť pre projektové riadenie (SPPR) je odborným a organizačným partnerom podujatia.

  Ďalšie detaily k podujatiu ako aj pokyny na registráciu nájdete v priloženej pozvánke TU

   
 • Národná certifikácia študentov VŠ

  Dňa 13. mája 2014 sa na Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave uskutočnilo pilotné kolo Národného certifikátu študentov, ktoré pripravuje SPPR v spolupráci s vysokými školami. Úvodného kola certifikácie sa zúčastnilo 6 študentov, ktorí boli všetci úspešní. Národný certifikát odovzdala osobne študentom riaditeľka výkonného útvaru SIPR Mgr. Jana Hurtová. Zároveň ich informovala o ďalších možnostiach vzdelávania v oblasti projektového riadenia.

   

   
Archív aktualít

Prihlásenie