Vitajte na stránkach spoločnosti SPPR

Aktuality

 • Webinár SPPR 2

  V poradí druhý bonusový webinár SPPR, ktorý sa bude konať v stredu 29.10.2014 o 10:30.Téma webinára je Success factors in program management a bude prezentovaný v Angličtine. Organizujeme ho v spolupráci so spoločnosťou NextLevel. Prezentovať bude pán Ernst Affolter.

   

  V prípade záujemu o informácie ako sa na webinár pripojiť, kontaktujte nás prosím na sppr@sppr.sk.

  Účasť na webinári je rovnako bezplatná a otvorená aj pre verejnosť, takže budeme radi, ak túto informáciu distribuujete aj svojim kolegom či známym, ktorých by téma mohla zaujímať.

   
 • Webinár SPPR 1

  Nenechajte si ujsť dvojbalenie októbrového webináru SPPR. Prvý bude na tému „Projektové riadenie najlepšie skúsenosti z praxe“. Termín webinára je ako obvykle - v posledný utorok v mesiaci, dňa 28. októbra 2014 od 13:00 do cca 14:30. Prezentovať budu Silvia Drahošová, prezidentka SPPR a Rudolf Christopher Takáč, člen výboru SPPR.
  Ak ste nedostali pozvánku a máte záujem o informácie ako sa na webinár pripojiť, kontaktujte nás prosím na sppr@sppr.sk.

  Účasť na webinári je bezplatná a otvorená aj pre verejnosť, takže budeme radi, ak túto informáciu distribuujete aj svojim kolegom či známym, ktorých by téma mohla zaujímať.

   
 • Ponuka práce v SIPR

  Slovenský inštitút projektového riadenia (SIPR) hľadá kandidáta/tku na obsadenie manažérskej pozície v procese certifikácie projektových manažérov podľa IPMA. Viac informácii o pozícií ako aj podmienky prijatia nájdete TU.

  Žiadosť  spolu s prílohami prosíme zaslať na adresu: president@sppr.sk

   

   
 • Odborný seminár SPPR

  Spoločnosť pre projektové riadenie (SPPR) pripravila pre záujemcov odborný workshop

  Projektové riadenie - najlepšie skúsenosti z praxe

  Workshop v rozsahu 2,5  hodiny Vám poskytne bezplatné konzultácie Vašich otázok/situácii pri riadení projektov.
  Konzultácie poskytnú certifikovaní odborníci na projektové riadenie s 15 ročnou praxou.
  Viac informácii o obsahu workshopu nájdete TU.

  Podujatím Vás budú sprevádzať Silvia Drahošová, prezidentka SPPR  a Rudolf Christopher Takáč, člen výboru SPPR.

  Kontaktná osoba: Alexandra Györiová, email: sppr@sppr.sk, tel.č: 0911 257 180.
  V emaile prosíme uviesť Vami zvolené mesto: Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov alebo Košice.

   
 • MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA SPPR - VÝZVA NA SPOLUPRÁCU

  Milí členovia SPPR a priatelia projektového riadenia, obraciame sa na Vás s výzvou na spoluprácu pri príprave a organizácii medzinárodnej konferencie v oblasti projektového riadenia. Táto výročná akcia SPPR sa uskutoční v druhom kvartáli roku 2015.

  HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV pre prípravu a organizáciu celej akcie - prihlasovanie a registrácia účastníkov, administrácia web stránky, výroba a tlač propagačných materiálov, príprava tlačových správ, komunikácia s partnermi a pod. Ako odmenu za Vašu spoluprácu Vám ponúkame voľný vstup na podujatie.

  V prípade záujmu neváhajte kontaktovať projektovú koordinátorku Alexandru Györiovú, email: sppr@sppr.sk, tel.č: 0911 257 180.

  Inicializačné stretnutie Organizačného výboru sa uskutoční v Bratislave, v stredu 27.8.2014 v spoločnosti CAPCO na Karadičovej ul. 8/A (CBC I) na 20. poschodí o 17:00, na ktoré Vás vrelo pozývame.

   
Archív aktualít

Prihlásenie